Řešení pro výrobu a provoz

Představte si průmyslovou výrobní halu, v níž se u strojů a výrobních linek denně vystřídají desítky až stovky zaměstnanců.

Máte?

A teď si představte systém, který na televizních obrazovkách ve výrobní hale zaměstnancům nepřetržitě radí, kolik kusů výrobků a v jakém modelu musí za danou směnu vyrobit, jak vypadá polotovar a jak hotový výrobek po začištění nebo za kolik minut je třeba daný výrobek dokončit, aby zaměstnanec stihl za svou směnu splnit normu pro přiznání bonusu.

Že to je představa v praxi nereálná? Není to pravda!

Ve skutečnosti má jméno Intrexx a vedle desítek dalších funkcí vám pomůže i s e-learningem v rámci vašeho nepřetržitého výrobního provozu a ušetří čas desítek lidí!

Intrexx ve výrobě:

 

  • eviduje jednotlivé projekty
  • pomáhá řídit dlouhodobé výrobní procesy

Který plán výroby chcete vidět: roční, měsíční, týdenní nebo denní?

Potřebujete synchronizovat plán pro celou výrobu nebo si jen ověřit plán pro vybrané oddělení?

Chcete mít přehled o tom, kolik už daná linka stihla za svou směnu vyrobit a kolik jí toho zbývá?

Intrexx v reálném čase synchronizuje aktuální zakázky, které obchodní zástupci právě domluví a zadají do SAP, s provozem výrobní linky, podle něhož je možné v několika minutách upravit plán výroby.

Dílčí výrobek se používá jako komponent pro finální produkt A a B. U produktu A je výrobku nadbytek, u B naopak schází – kde se o této informaci dozvíte?

Intrexx eviduje stav skladu a porovnává ho se stavem objednávek, což umožňuje mít neustálý přehled o nedostatcích, přebytcích a celkovém reálném stavu.

Přijde vám obrovská tabule ve výrobní hale se zapsaným plánem absencí zastaralá?

Chtěli byste mít online přístup do plánu dovolených pro celou výrobu?

Intrexx funguje jako sdílený kalendář, do něhož lze naplánovat nepřítomnost v práci pro celou výrobu.

  • řeší zadávaní úkolů
  • obsahuje desítky foto/video návodů pro plynulý provoz ve výrobě

Co si myslíte o zadávání pracovních úkolů tak, že se na přesný postup podíváte na videu?

Intrexx představuje jednoduché a dlouhodobé řešení pro zadávání pracovních úkolů prostřednictvím on-line nahraných standardizovaných postupů pro jednotlivé kroky výroby.

Mistr už nemusí nováčkům stále dokola vysvětlovat jednotlivé kroky začišťovacího procesu výrobku – na televizní obrazovce ve výrobní hale se prezentace fotografií přesného postupu promítá stále dokola!

Intrexx eliminuje nutné vstupní znalosti zaměstnanců ve výrobě, když jim v reálném čase promítá jednotlivé postupy a čas potřebný k jejich dokončení na televizní obrazovky rozmístěné ve výrobní hale.

Obsluha této funkce je úplně jednoduchá – stačí nahrát do systému vybrané fotografie, vepsat komentář (i v několika jazykových mutacích) a určit pořadí při jejich přehrávání.

  • funguje jako obrovský sdílený disk

Stává se vám, že nemůžete najít konkrétní soubor, ačkoli víte, že v některé složce určitě je?

Intrexx je on-line dokumentovým skladem. Do systému jsou integrovány terabity dat (pdf nákresy výrobků, fotografie finálních produktů i detailů jejich jednotlivých částí, návody, jak jednotlivé segmenty poskládat, aby vznikl finální produkt atd.)

Všechny výrobky společnosti je možné filtrovat podle jakýchkoli zvolených kritérií – např. podle oficiálního názvu, neoficiálního názvu, který používá výroba, aktuální dostupnosti na skladu nebo časové náročnosti výroby.

  • pomáhá vnitropodnikové komunikaci

Jak oznámit 5.000 zaměstnanců, že má společnost dobré výsledky a všichni zaměstnanci tak budou odměněni částí zisku?

Intrexx představuje efektivní nástroj pro vnitropodnikovou komunikaci ze stran vedení směrem k zaměstnancům – na televizní obrazovky (např. v jídelnách) je možné promítat porovnání grafů měsíční výroby v aktuálním a předchozím roce, informace o hospodářských výsledkách společnosti, ale také rozhodnutí o udělení bonusů.

Navštivte náš Facebook