Intrexx může být...

Systémem pro řízení projektů (ERP)

Systémem pro řízení projektů (ERP)

V dnešní době existuje řada ERP řešení, které se snaží evidovat velké množství rozličných informací o různých aktivitách společnosti.

Otázkou v tomto směru je, zda máte opravdu veškeré potřebné informace o Vašich projektech na jednom místě, které je snadno dostupné pro zaměstnance v kanceláři i v terénu. A pokud ano, umí váš dosavadní systém pružně reagovat na Vaše aktuální potřeby a požadavky?

  • Většina dnešních robustních řešení se jen velmi těžko přizpůsobuje jednotlivým potřebám společnosti a následně působí na uživatele i samotné zaměstnance poněkud těžkopádně.
  • S řešením Intrexx máte možnost získat systém pro řízení projektů, který bude plně přizpůsoben potřebám vaší společnosti, vašim zaměstnancům a stávajícím zavedeným systémům.
  • Řešení Intrexx snadno propojuje zavedené systémy jakou účetnictví, firemní databáze a jiné úložiště dat, tak aby nároky na zadávání dat byly co nejvíce automatizované.
  • V rámci řešení Intrexx potom určitě oceníte i rychlost přístupu k informacím, ať už jste právě ve své kanceláři, nebo na služební cestě.

Mimo to moc dobře víme, že mobilní přístup je v dnešní době v podstatě nezbytný (více informací zde)

Navštivte náš Facebook